Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Új szakképzési rendszerben...

Új szakképzési rendszerben (OKJ helyett) milyen a felnőttoktatás?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok gimnáziumban, érettségi után szakmát szeretnék tanulni, viszont kiderült, hogy a kinézett szakma csak esti tagozaton van. Mennyit ér egy esti képzés?


Ezen kívül az esti tagozaton nem érettségihez van kötve a jelentkezés, hanem 8 osztályhoz, ezért kicsit tartok attól, hogy több olyan ember lesz, nem is tudom, hogy hogy fogalmazzam, akikkel úgymond "nem leszek egy hullámhosszon". (Persze, tudom, ez egy elég nagy általánosítás és mekkora tahó vagyok. Tudom, hogy attól még, mert valaki csak 8 osztályt végzett, az nem azt jelenti, hogy nem normális, csak sajnos ha a középiskolákat nézem, akkor az én korosztályomban ezt tapasztalom. Felnőtt képzésben ez mennyire van jelen?)


Aki már ebben az új rendszerben tanul mi a tapasztalata?



2020. dec. 5. 22:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!