Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociológia? Kriminológia?...

Szociológia? Kriminológia? Pszichológia? Mit csináljak, hova menjek tovább, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nagy álmom lett volna az, hogy kriminálpszichológus lehessek, de nem fog összejönni, nem áltatom magam már a gondolattal sem. Nem lesznek elég jó eredményeim ahhoz, hogy pszichológiát tanuljak érettségi után, az meg sajnos nem elég, hogy szívvel lélekkel ezt szeretném csinálni.


Mégis, van valami ami talán hasonló lehetne? Erre keresek választ. Olyan, amivel a jövőben tényleg sikerülne elhelyezkednem, egy viszonylag jól fizető állás tekintetében. Akár itthon, akár külföldön.

Kétségbe vagyok esve, mert bármi más irány csak b opció volt, ami jó, mert valamiért jó, de egyiket sem csinálnám annyira szívesen. Egyik sem én vagyok igazán:(


2020. dec. 16. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Ne tv-ben látott krimisorozatok alapján válassz pályát. Hamis képet dédelgetsz...
2020. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem először elmehetsz szociológia alapszakra, aztán onnan tudsz menni kriminalisztikára(nem tudom ismered-e, ez is a bűnözéssel foglalkozik, de inkább "társadalmi értelemben")
2020. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

#2 ezt a hülyeséget honnan veszed?


A szociológia NEM a bűnözéssel foglalkozik!

2020. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Véletlenül sem azt írtam hogy szociológia ALAPKÉPZÉS után tud elmenni KRIMINALISZTIKA mesterre:)
2020. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Szociologia utan kriminologia van. :) De a szociologia resze a devianciak, abba a bunozes is beletartozik. Bar a gyakorlatban nem jelent sokkal tobbet tobbszaz oldalak szamolasanal, meg statisztikai programok elott ucsorgesen kivul. Nem igen fogsz sorozatgyilkosokkal teazgatni. :D
2020. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Rendőr/nyomozó nem szeretnél lenni?
2020. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!