Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Online tanulás Anyaként? Jó...

Online tanulás Anyaként? Jó döntés volt? Vélemények?

Figyelt kérdés

Elkezdtem az Efeb E-learning Bér-és TB ügyintéző szakot. Van egy 2 éves gyerekem, ezért választottam az online tanulast. Kb napi max 1-2 órát tudok tanulni, amikor alszik. Többiben a házimunka is az enyém. Minden anyagot leírok füzetbe, mivel így tudok jobban tanulni és könnyebben megjegyzem. Viszont alig volt időm még az íráson kívül tanulni is, olyan sokat kell leírnom. Nyakunkon a karacsony is. Sokat jár az agyam, hogy megfogom tudni csinálni? Van ugye számolas is, a matek sose volt az erősségem, épphogy átmentem mindig. Egy érettségim van egyébként. 4 hónap a tanfolyam és rengeteg anyag lesz, ahogy látom. Sikerülhet belőle az okj vizsga vajon így is? Egyáltalán el tudok helyezkedni majd vele? Vagy felesleges pénzkidobas?

És még egy buta kérdés, aki esetleg tanult így náluk...

Az első modulzárót meddig csinálhatom meg? Vagy nincs időhöz szabva? Még pár napig várni akarok vele mert kb semmit sem tudok 2 hét alatt...

De amíg nincs meg a modulzáró, nem adja ki a következő tananyagokat részletesen az oldal.

Köszönöm

A modulz



2020. dec. 17. 20:37
 1/1 A kérdező kommentje:
-a modulz
2020. dec. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!