Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizni művészettöriből...

Érettségizni művészettöriből egy jó oldal?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek (köztük művészettörténetből) de sehol nem találok értelmes oldalakat ahonnan ki lehetne dolgozni! ha valaki küldene vagy ajánlana azt nagyon megköszönném!:)

2020. dec. 19. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

"Érettségizni művészettöriből egy jó oldal?" - Mi???

Dolgozz egy kicsit a fogalmazás fejlesztésén.


Mik a tételeid? Mit tanultatok eddig?

Mert ezek nélkül lehetetlen segíteni.

2020. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neharagudj a kérdésemért, máshogy nem engedte kiírni ez az oldal, a leghülyébben kellett kiírnom, hogy ne jelezzen pirosan

Azért elnézést kérek:)

Hát témaköröket kaptunk pontosabban

Csak sehol se találok jó oldalakat, és egy olyan segítségét szerettem volna kérni, aki érettségizett ebből a tantárgyból, és hogy melyik oldalról készült fel.:-)

2020. dec. 20. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én érettségiztem, de nekünk volt könyvünk hozzá és a tanár lediktálta az anyagot is füzetbe.

Nem hiszem el, hogy nem találsz egy oldalt sem. Csak bírtam, hogy reneszánsz és ki adott egy csomó mindent. pl.: zanza.tv, sulinet (!), stb.

2020. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!