Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik intézménybe szerezhetek...

Melyik intézménybe szerezhetek érettségit?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 9 osztállyal rendelkezem (szakács) és szeretnék leérettségizni. Letenyei lakos vagyok, ezért ehhez a legközelebbi intézményt keresem, ahol lehetséges ennyi tanulmánnyal érettségit szerezni. Ha valaki tud ilyen sulit az írja le nekem! Előre is köszönöm a válaszokat!🙂

2020. dec. 27. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Letenye mellett van Nagykanizsa, vagy Csáktornya ha jól tudom.


Google: esti gimnázium Nagykanizsa (nyugodtan beírhatsz más települést, ami a kőzeledben van és nem okoz gondot a bejárás)

Felhívod valamelyik intézményt január 4-én és elmondják mi a teendőd és a többi információt.

2020. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi tanulással - vagyis 9 osztállyal nem szerezhetsz érettségit, ahhoz el kell végezned a 12 osztályt. Az érettségi nagyrészt az utolsó 3 év anyagából van, a kilencedik az alapja.
2020. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy levelező tagozaton/estin 2 év alatt meg tudod csinálni a gimnáziumot; és akkor csak utána érettségizhetsz. Tehát próbálj olyat keresni. Tehát érettségi feltétele, hogy legyen elvégzett középsulid. (minimum 2-es mindenből) és utána lehet.
2020. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!