Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az a alapképzési szak...

Mi az a alapképzési szak amihez nem kell különösebben semmi? Többi lent:

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy ne legyen követelmény az emelet érettségi.

Nyelvvizsgám, okjm van.

De alig találtam olyan szakot ami érdekelne, hogy ne legyen benne egy emelt követelmény..(kommunikáció és média, közösségszervezés stb...)

Ja meg ne gazdasági alapú legyen.


Tudtok ajánlani ilyen szakokat?


2020. dec. 31. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen, minden alapszak elkezdéséhez követelmény az emelt érettségi.
2020. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, de szerintem pl nézzél FOSZK -ot az a felsőoktatási szakképzés, egytemi órákkal, csak nem mélyedtek el annyira benne; én nem diplomának hívják a záróbizonyítványt, amit kaptok. Meg nemtom, asszem létezik ilyen , külön kategóriaként is, tehát mintha még lenne ettől még külön, felnőttoktatás; meg okj, meg egyéb, ami okj-k alá nem tartozó tanfolyamok. Nézzél szét.
2020. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*van egyébként, ahol FOKSZ-nak írják, az is ugyanaz.
2020. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha van már diplomád, nem követelmény az emelt. :D
2020. dec. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy emeltet képtelen vagy megcsinálni, akkor a felsőoktatás nem neked való...az első hónapban elvéreznél..
2020. dec. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell emelt érettségi például a művészeti szakokhoz.
2021. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!