Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy vagy számvitel mester...

Pénzügy vagy számvitel mester után jobbak a "kilátások" a végzés után? Szerintetek melyik a nehezebb szak (mind a kettő érdekel)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pénzügy-számvitel alapszakra, majd számvitel mesterképzésre jártam, ott az ellenőrzés-könyvvizsgálatot választottam. Szerintem meg kellene nézned, hogy a szakokon belül milyen opciók vannak, merre lehet azon belül szakosodni. Nekem mesteren sok minden volt, amit előtte tanultunk, de lehet így évekkel később nem számvitelre, hanem másmilyen mesterszakra jelentkeztem volna, hogy bővítsem a látóköröm.
2021. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!