Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakok lehetnek jók?...

Milyen szakok lehetnek jók? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval az volt a tervem, hogy gimi után OKJ-s képzésre megyek. Ugye ez sajnos megszűnt. Ez hogyan lesz identől? Nem találok róla semmit! Illetve milyen egyetemi képzések vannak levelezőn, állami támogatottal amikbol nagy meg lehet élni. Sanjos van egy lovam és beteg nagyszülő akik miatt nem megoldás a másik városba való költözés. Rudom goohle a barátom, de valószínű vmiért rossz nekem a felvi oldala, nem dob ki semmit. AZ NKE-nek néztem a biztonsági, közigazgatás szervező illetve a tűzvédelmi és mentésirányítási szakjait. Ezekről vélemény?

2021. jan. 2. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Uhh. Most vettem észre a hibákat, bocsánat, csak siettem!
2021. jan. 2. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

OKJ megszűnik, helyét szakmai képzések és szakmai oktatás veszi át. Számos szakma csak iskolarendszerű oktatásban lesz elérhető. Ezen szakmák képzési időtartama meghosszabbodhat akár 2-5 évre, a képzések helyszínei a Szakképző iskolák lesznek.

Vagyis magasabb szintű oktatást kapsz.

2021. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NKE-n a közigazgatás-szervező szak elég gyenge. Én ezt végeztem és már megbántam.
2021. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
NKE-t messziről kerüld el
2021. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!