Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Az orvosi diagnosztikai analitikus szak mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz ez a szak, kémia és fizika alap nélkül?

Én egy közgázos suliban végeztem, ahol nem a kémián és a fizikán volt a hangsúly, nagyon alap szinten volt tanítva.

Most csinálok egy gyakorló ápoló képzést, májusban fogok végezni, szeretnék még tanulni.

Érdekelne ez a diagnosztikus szak.. csak félek, hogy alap nélkül nehéz lenne a kémia.

Mennyire számolós? Vagy inkább csak be kell seggelni a dolgokat?

Illetve a bonctermi gyakorlat mennyire durva?

Szerintetek kémia tudás nélkül felejtsem inkább el? Vagy bele lehet rázódni az egyetemen?

jan. 3. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Sok ilyen kérdés volt. Ha képtelen vagy a keresőt használni, akkor alapból nem való az Egyetem számodra pláne nem egy ilyen szintű. Már bocsi az offensive kommentért.
jan. 3. 23:11
 2/4 A kérdező kommentje:
Használtam, de nem láttam a kérdésemre választ. Egyébként nem kötelező válaszolni!!!!!!! Szép estét.
jan. 4. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Ahhoz képest nehéz, hogy mennyit fizetnek és milyen munkakört kell majd ellátnod. Nem ajánlom senkinek.
jan. 4. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Én oda járok és nagyon szeretem.

Van egy pár olyan tárgy, ami nehezen megy a tásaság nagy részének (orvosi kémia, fizika, műszeres analitika, molbi, hiszto).

Szerintem erre a szakra azok jojjenek, akik tenyleg elhivatottak es nagyon szeretnenek egy laborban dolgozni :)

jan. 7. 00:10

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!