Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebből a könyvből feltudok...

Ebből a könyvből feltudok készülni elsősegély vizsgára?

Figyelt kérdés

Hornyák István Elsősegélynyújtás mindienkinek 2018 -as a könyv.

Valamint vannak vizsga tételeim feladatok. Ezek változtak mára valamit vagy ebből fel tudok készülni?



2021. jan. 4. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elsősegély nem nagy cucc. Én kb. 3-szor beleolvastam a könyvbe, a tételeket meg minden nap elolvastam. Simán meglett. A stabil oldalfekvést meg az újraélesztést tanuld meg! Ez már fél sikert.
2021. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Légyszi irjatok
2021. jan. 5. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsősegélyvizsga nekem úgy zajlott, hogy a mentős pali már fullra unta az egészet, megkérdezte "jó, na mondja mit csinál, ha egy felnőtt ember fuldoklik" (Heimlich fogás), meg csináljon mellkaskompressziót. Van egy bábu, azon kell bemutatni. Kb. 3 perc volt az egész. Ne aggódj, tényleg nem nagy cucc. Ha beírod Google-be, h elsősegély vizsga tételek, letöltöd és azt elolvasod, bőven elég.
2021. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!