Levelező turizmus, vagy nappali terület- és településfejlesztő?

Figyelt kérdés
Nappali tagozaton vagyok földrajz szakos hallgató, turisztikát szerettem volna tanulni, azonban idén nem indítanak ilyen szakirányt nappalin, és át akarnak rakni engem levelezőre. Mivel én voltam az egyetlen, aki erre akart szakosodni. Jelenlegi helyzet miatt meg is értem, hogy mások nem is jelentkeztek erre a szakra. De levelezőre nem szeretnék átmenni, nem hinném, hogy a tömbösített órákkal meg tudnék birkózni, illetve ha jól tudom akkor néhány kedvezménytől el is esek. És például munkám sincs, úgy hogy nekem teljesen jó lesz az, ha nappalin maradok. Viszont akkor meg szakot kéne váltanom. Szerintetek megéri településfejlesztőnek tanulni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2021. jan. 5. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem éri meg településfejlesztőnek tanulni.
2021. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!