Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges egy iskolában több...

Lehetséges egy iskolában több szakra járni?

Figyelt kérdés
Ezen az éven fogok le ballagni 8.bol. szakközépiskolaba megyek,lehetséges, hogy egyszerre több szakra járjak és, hogy egyszerre legyen meg pl a 2 szakma?

2021. jan. 6. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2021. jan. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2021. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként,de lehet ilyet megkerdeztem az adott iskolat
2021. jan. 6. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ok.
2021. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem is volt olyan osztálytársam aki 2 szakra járt egyszerre
2021. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem hogy így a szakmai órákon hogyan vesz részt
2021. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én eddig csak olyant láttam, hogy az egyik szakmát estin, míg a másikat nappalin folytatta (két különböző helyen), de az is pár éve volt már és nem friss kilencedikesként csinálta végig.


Ha nem elméleti kérdés, hanem tényleg így akarod először próbáld ki csak az egyiket. Kell idő, hogy általánosból átszokjon az ember középiskolába, ahol teljesen másképpen mennek a dolgok. Főleg olyan szakokon, ahol külsős gyakorlatra is van esély.

2021. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!