Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keleti nyelve és kultúrák...

Keleti nyelve és kultúrák alapszakos bölcsész, kínai szakirány. Aki ezt elvégzi, milyen lehetőségei vannak a megszerzett nyelvvel? Leginkább itthon, nem külföldön.

Figyelt kérdés
Jelenleg szenvedek az angollal, kvázi nullán állok. A tanárom azt mondja, 2 év alatt középfokra szeretne fejleszteni. Előző évben szakmát csináltam meg. Idén kezdtem a felkészülést, jövőre érettségizek. Utána gondoltam, talán egyetem, mégsem egy új szakma. Azonban nem tudom, mi az amivel nem csak papírt és új tudást szerzek, hanem lehetőségeket is. Kínai nyelv nagyon érdekel, de azt nem tudom, megérné-e a kérdésben említettre jelentkezni.
2021. jan. 8. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!