Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkönnyebben elvégez...

Melyik a legkönnyebben elvégezhető egyetemi szak szerintetek napjainkban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Villamos mérnök

Programtervező informatikus

Orvosi

2021. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Anglisztika

Tanítóképző

Óvodapedagógus

Sport-rekreáció

Közösségszervező

2021. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem ''könnyű''. Attól függ miben vagy jó vagy mi megy könnyeben neked. Ha nem vagy jó pl bioszból, kémiából, matekból akkor kínszenvedés a biológia, a kémia vagy a matek szak. Ugyanúgy az anglisztika vagy a többi bölcsészeti szak, mindenben van nehézség. Ha tudod jól az alapokat, akkor lehet könnyebb - de nem könnyű! Mindenhol sok az elvárás, szaktól függetlenül, de ha választani kell az a legjobb választás amit szeretsz és amivel tudsz majd foglalkozni a jövőben.
2021. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Kövezzetek meg de én szenvedek óvópeden:D

Igazat adok az előttem szólónak

2021. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értünk nehézség alatt. Én, amikor tanárin voltam majdnem megbolondultam, se szorgalmi időszakban, se vizsgaidőszakban nem volt nyugalmam, ezzel szemben mérnökin bár húzósabb a szorgalmi időszak, viszont vizsgaidőszakban legalább "megpihenhetek".
2023. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!