Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EFEB Felnőttképzès vélemények?!

EFEB Felnőttképzès vélemények?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. :) Nemrég találtam rá az EFEB-re, azon belül pedig az E-Learningre,nagyon szimpatikus hogy teljesen online az egész,viszont elég megosztóak a régebbi vélemények. Van/volt esetleg valakinek tapasztalata velük mostanában? :)

2021. jan. 14. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy hete vizsgáztam(pedagógiai -és családsegítő munkatárs). Az írásbelin egyáltalán nem voltak szigorúak sőt... A szóbeli/gyakorlati vizsgán kettő hölgynél feleltem, nem kérdeztek bele az anyagba azt mondtam amit tudtam. Négyesre vizsgáztam. Az elején nekem is voltak bökkenőim velük kapcsolatban de ez nem meglepő hiszen online tanultam én is.
2021. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!