Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az állatorvosi asszisztens...

Az állatorvosi asszisztens képzésre lehet még jelentkezni 2021-ben?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy 2021-től átvariálták az okj-s képzéseket, és nem látom sehol, hogy lehetne ilyen képzésre jelentkezni. Ha nem maradt meg ez a szakma, akkor van-e valami hasonló amihez nem kell több évnyi iskolai tanulás? Sokat segítene, ha valaki tudna valamit erről biztosra, mert épp pályaválasztás előtt állok, és lassan kifutok az időből.

#állat #állatorvos #állatorvosi asszisztens #OKJ képzés #okj képzések rendelet #állatorvosi kisegítő
2021. jan. 14. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem Okj képzés szerintem, ebből kifolyólag marad gondolom a régi.
2021. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttképzés! Nem értem miért nem találod az Állatorvosi is hirdeti és van egy magán oktatasi központ is.


Ha beírod a google-ba elsőnek az állatorvosit adja utána a magán-t.


Az Állatorvosira elvileg december 8-án lehetett jelentkezni, de tavasszal indítják a következőt. A masiknal meg szerintem meg tudod kérdezni.


De nem olcsó! Egyik sem. Amugy szerintem ha van pénzed tanuld, legfeljebb miután kész vagy utána úgy határozol hogy mégis állatorvos szeretnél lenni, akkor legalább már otthonosan fogsz mozogni az Egyetem tantermeiben.

2021. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a masik képzésnél ott mesélték, hogy van olyan aki miután tanult utána külföldön orszarvúak mentésében vett részt.
2021. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár maga a képzés a masik oktatasi kozpontnal és az Állatorvosin is kisállatokra, kiskedvencekre vonatkozik kutya, macska és minden kistestu állat, tehát nem haszonállatokra, de korábban a képzési jegyzékbe volt ilyen képzés is.
2021. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy azt hiszem kevesebb mint egy év, talán 4 hónap vagy fél év, de olvass utána.
2021. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!