Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE építészmérnöknek rajzalkal...

PTE építészmérnöknek rajzalkalmassagirol hol tálalok több infót, esetleg aki tavaly felvételizett hogy nézett ki a dolog?

Figyelt kérdés

rajz alkalmassági (Alk) és

kettőt kell választani: építészeti és építési alapismeretek v. építőipar ismeretek v. fizika v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. történelem (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)

Ha ez a követelmény akkor én pl egy emelt matekkal és közép töri plusz irodalommal (meg alkalmassági) és megfeleltem a követelményeknek?



2021. jan. 17. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Építészkarra manapság elfogadnak magyart v. törit fizika helyett...???


Atyaúristen! :-D

2021. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szégyen
2021. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1:nyugtasson meg, hogy cserébe alkalmazottként itthon nem egy nagy szám fizetés szempontjából a mérnökök között
2021. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem ez érdekel, más szakmában nem nagyon tudom elképzelni magam

Inkább kevesebb fizetés egy olyan szakmában amihez kedvem is van mint sok pénz olyanért amit nem élvezek

De akkor egy matek emeltel jó vagyok (?)

2021. jan. 21. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:

3: az induláskori kevesebb fizetés tkp. befektetés a jövőbe.

Pár év alatt összeszed annyi gyakorlati tapasztalatot, menedzsment ismeretet, ügyfélkapcsolatot, ami alapján később magánvállalkozást tud alapítani.

2021. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!