Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért bukok meg mindig minden...

Miért bukok meg mindig minden tárgyból?

Figyelt kérdés
Szinte sosincs meg elsőre egy tárgyam, a maival betelt a pohár ! Szétverem ezt a kö**ög tanárt, mindenhova írtam és ráadásul jókat is. Nem hiszem el,hogy egyes ... kiégek szó szerint fuuuu

2021. jan. 18. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ok
2021. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A tanárt nem verjük szét és nem illetjük ilyen jelzővel. Tanulj!
2021. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Készülj többet, kommunikálj vele,kérj javítási lehetőséget lássa hogy érdekel a dolog.
2021. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen kölykök vannak egy egyetemen?
2021. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat ,ha valakit megsértettem a viselkedésemmel!

Hirtelen felindulásból írtam ki a kérdést, mindenesetre köszönöm a hasznos válaszokat/ választ , jól esett!

2021. jan. 18. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem írunk ki hirtelen felindulásból kérdéseket.


Általános iskolas gyereket fröcsögnek így a tanárukra. Ha meg a tanulási technikád nem jó, akkor azt is meglehet kérdezni szépen, rendesen.

2021. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos ezt már az egyetem, nem pedig középiskola.

Kedves kérdező, el kell döntened, hogy érdemes-e egyáltalán folytatnod a szakot, vagy pedig otthagyod az egyetemet, és tanulsz egy szakmát.

2021. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!