Matek érettségi 85%?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz egy közép Matek érettségit megírni 85%-ra?

Gimnázium alatt 2-3 között voltam általában, teszem hozzá szerintem a képességeim simán jobbak, mármint fogékony vagyok a dolgokra, leginkább a lustaság, motiválatlanság, illetve a tanárnővel sem jöttem ki a legjobban.

Most van még 3-4 hónap a Matematika érettségiig. Tegyük fel hogy találok egy nagyon jó matektanárt, heti szinten foglalkozom vele több órát, kifejezetten az érettségire. Ennyi idő alatt össze tudnám hozni a 85%-t?


2021. jan. 19. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ha szorgalmasan gyakorolsz. Temakoronkent csináld végig a feladatokat ne egész érettségiket egymás után
2021. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Lazán. A középszintű matek hihetetlenül egyszerű, egy átlagos képességű valaki is lazán meg tudja írni 90% fölöttire.
2021. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy érdemes lenne megcéloznom az emeltet?
2021. jan. 19. 13:04
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom nem matek faktos voltál, úgyhogy nem.

Analízist sem tanultál gondolom. Az emelt nem csak a feladatok

nehézségi fokában más, hanem plusz anyag is van benne.

Egyébként próbaképp tölts ki egy középfokút, hogy hogy menne.

2021. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha sokat készülsz rá, akkor sikerülhet, de ha eddig 2-es, 3-as voltál belőle, akkor valószínűleg van mit pótolni, szóval tényleg elkötelezettség és kitartás kell hozzá még akkor is, ha amúgy a képességeid nem rosszak.
2021. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

Hali!


Én sem jöttem be a tancinak, azaz eddig csak 1db normális tanárom volt 6.ban, abban az 1 évben.

A többi 1 nagy lóf.... volt.


Viszont, emiatt nem is nagyon tudtam együtt dolgozni vele/együtt haladni.


Mind1 az érettségiig viharos út vezetett, de én amúgy sem matekból emelteztem.


Gondolom töltöttél már régi érettségiket.

Azok hogy sikerültek ?

(Nekem itthon jobban, még az is amit a rendes érettségin írtam)


Sikerültek azok 85%ra ?

Ez érdekes lenne.


Az emelt viszont nehezebb egyébként mindenből (talán töriböl nem :D) ezért ha a sima nem ment 85körül akkor az emelt sem fog annyira, de gondolom ezt te is tudod és nem az emelt 85%ra számítasz :D


Szóval ha a közép biztonságosan megy 80%fölé akkor nyugodtan menj emeltre.

Ott amúgy is más a pontozás.


Szerintem bevállalható.

Illetve ha neked pont ez kell, akkor ne mondj le róla mert bánni fogod...


Ha látsz rá egy kis esélyt akkor b.szasd!

2021. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Az emelt az egy másik kategória, én nem tanácsolnám, hogy ilyen rövid idő alatt vesd bele magadat. Középszinten viszont még elérhető az a 85%. Tanulni kell hozzá, az nem kérdéses, de ha foglalkozol vele, akkor meg lehet csinálni.
2021. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

De ha megy neki a közép 85% akkor menni fog neki az emelt is...

Egyébként meg a kérdező majd válaszoljon arra, hogy hogyan sikerül neki a közép, s ezek után ha jól, akkor nézegesse az emeltet is, onnan is töltsön ki párat, majd azután írja le azt is, hogy hogyan megy neki.


Ezekből már lehet tisztábban látni!


És ha az emelt a fontos, és az kell neki, hogy matekból legyen, akkor szerintem nyugodtan mehet.

2021. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Ha megy a közép 85, akkor hogy menne már az emelt?:D

Ez a lényege, hogy nehezebb az emelt.

Vagy a "megy neki"-t úgy érted, hogy elég százalékot szerez ahhoz,

hogy megkapja a +ötvenet?

Mint mondtam, az emelten egy csomó olyan anyag van, amit valószínűleg nem is vett a kérdező, tehát még azt az elég alacsony százalékot elérni se biztos, hogy menni.

2021. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hat ha most éppen a pillanatban tényleg megpróbálnék egy közepet szerintem vagy 60% körülire jönne ki szerintem jóesetben:D Akkor gondolom már nincs idő az emeltre, akkor kitűzöm a közép minimum 85%ot van rá több mint 3 hónapom remélem elég lesz:D
2021. jan. 19. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!