Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csecsemő- és kisgyermeknevelő...

Csecsemő- és kisgyermeknevelő szak. Lenne egy pár kérdésem, szeretnék segítséget kérni. Válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy megtaláltam azt a szakot amit szeretnék, de az egyetemről már lekéstem, mivel nem lesz emelt érettségim.


1. Mivel másabb az OKJ-s és az iskolai rendszerben, szakmán végzett kisgyermeknevelő?

2. Melyikkel könnyebb elhelyezkedni és melyik fizet többet? Az OKJ-s, a szakmán tanult vagy az egyetemi képzés?

3. Tényleg nehéz már ezzel a szakmával elhelyezkedni?

4. Ha elvégzem szakmán vagy OKJ-n akkor állami és/vagy magán bölcsibe mehetek?



2021. jan. 26. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Èn 6 ève dolgozok k.nevelőkènt, nekem Okj vègzettsègem van, netto 166.000 keresek/hò.


Diplomàs kollèganő netto 200.000


Èn ùgy gondolom könnyen fogsz munkàt kapni, akkor is ha "csak" okj vègzettsèged lesz mert nagy a hiàny k.nevelőkből.


Magànba inkàbb diplomás kollèganőt szoktak keresni.

Ès nem a papìr szàmìt hanem a tudàs :) gyakorlat. Semmivel nem több egy diplomàs nevelő sőt.. tapasztalat :)

2021. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!