Milyen irányban kellene továbbmennem?

Figyelt kérdés

Sajnos ötletem sincs.


Amiben

nagyon jó vagyok:

(Értsétek: pl. komoly versenyeredmények, többek közt OKTV és természetesen színötös is vagyok belőlük)

-Irodalom (műelemzés, novella, versek)

-Filozófia

- Informatika

Amiben jó vagyok:

(Osztály szinten (hozzáteszem, egy top iskolába járok) az egyik legjobb vagyok, színötös is, vannak versenyeredményeim is, de országos szinten valószínűleg nem számítanák annyira kiemelkedőnek)

- Matematika

- Fizika (ebből nyertem egy országos versenyt, de egy kevésbé ismertet)

- Biológia

- Rajz (ebből annyira nem, csak azért írom le, hogy ha esetleg kellene rajzalkalmassági nem probléma)

Átlagos:

- Angol

- Német

(Mindkettőből van C1-es nyelvvizsgám, de ennyi)

Rossz: (ha kell megtanulom az anyagot, de mást nem érdemes elvárni tőlem)

- Történelem

- Kémia

Nagyon rossz: (csoda hogy még nem buktam meg)

- spanyol

- ének

- tesi


2021. jan. 27. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy sok mindenben jó vagy. de mi az ami tényleg érdekel is?
2021. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Informatikus? Szívesen csinálnád?
2021. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyar-info, fizika-info, biosz-info szakos tanár vagy infomérnök, mechatronikai mérnök. Attól függ, mennyire vonz az oktatás, a stabil, de visszafogottan fizető állami állás.

Bár a fizikánál lehetnek magántanítványaid. Korrepetálásra szorulók, vagy éppen orvosi/mérnöki szakra készülők.

2021. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán vonz az oktatás, de már eldöntöttem, hogy milyen irányban megyek tovább.
2021. febr. 14. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!