Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az SZTE Gyakorló Gimnáziumban...

Az SZTE Gyakorló Gimnáziumban (Ságvári) milyen a biológia oktatás?

Figyelt kérdés
Főleg a biológia, de a kémia és a fizika is érdekel.

2021. jan. 27. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem is lehetne jobb! :)

Nyilván, nekem szerencsém volt, mivel a legjobb tanárokat kaptam ki, de szerintem a Ságvóban nincs olyan tanár, akivel igazán mellénylhatna az ember.

Izgalmasan, érdekesen tanítanak, azt próbálják elérni, hogy élvezd a tárgyakkal való foglalkozást, meg úgy en bloc azt, hogy élvezd azokat az éveket, amiket itt töltesz el :D

Illetve van a remek laborunk is, ami tökéletes módot biztosít a biológia-fizika-kémia gyakorlati oktatására.


És bár ezt nem kérdezted, de én imádom ide járni! És szerintem nincs olyan SG-s diák, aki ne imádná minden ságvárisként eltöltött percét.

Imádnivaló a közösség, mert igaz, nekem remek osztályom van, de nagyon mély és átható évfolyam, sőt, iskolaközösségünk is van. Példának legközelebbi barátaim közül sokan vagy most végzősök, vagy épp gólyák, pedig mint mondtam, az osztályomba is zseniális figurák járnak :)


Plusz az egész épületet, minden mondatot, tettett átjár a híres "ságvárizmus", az a hangulat, az az eszme, amitől mindenki imádja az ittlétet. ^^


Szóval remélem, jövőre neked is részed lesz ebben, hogy aztán te is büszkén legyél örökre ságváris!

2021. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek még a tapasztalatok!
2021. jan. 30. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!