Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinuson hány kötvált kell...

Corvinuson hány kötvált kell teljesíteni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, 3 T-karos és 3 G-karos tárgyat kell elvégezni, de javítsatok ki, ha tévedek.

Ti melyikeket csináltátok meg eddig? Mennyire voltak könnyen teljesíthetőek, illetve mennyit tettek hozzá a szakmai fejlődésetekhez?


20/L/G-kar



2021. febr. 2. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban 3-3 kötvál kell, bár a legegyszerűbb ha megnézed az operatív tantervedet, ott le van írva az összes. Nekem az intézményi volt a kedvencem, azt mindenképp ajánlom és hasznosnak gondolom. A bevpol illetve az EU ismeretek engem érdekelt, azért csináltam meg őket. Ha könnyűeket akarsz akkor gazdföci, filozófia, környgazd. De igazából szerintem a legtöbb elég könnyen teljesíthető.
2021. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval, nézd meg az operatív tantervet, hogy mik a lehetőségek... Én környgazdot, filozófiát, gazdszocot, vállgazd emeltet, bevpolt, meg epv-t csináltam meg, egyiket se bántam meg. 😊
2021. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Az emelt vállgazd nem szabvál? Én úgy tudom nekünk az volt de nehogy emiatt ne legyenek meg a kreditek :D
2021. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk is szabvál:)


Köszi a válaszokat, jöhetnek még!

2021. febr. 4. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nálunk már kötválként szerepel.. Annyi minden változik, ezért kell a saját optanterved nézni kedves kérdező... Illetve a BCE-GTK bajtárstalálóban nagyon sok tapasztalatot olvashatsz a tárgyakról. Lépj be, ha még nem vagy benne. :)
2021. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!