Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kommunikáció- média vagy...

Kommunikáció- média vagy Szabad bölcsész?

Figyelt kérdés

Mindkettőt meg szeretném jelölni a felvételin, de ugye nem mindegy, hogy melyik van az első helyen. Ezért ha valaki jár, járt valamelyik szakra el tudná mondani miért ajánlja, nem ajánlja, az adott szakot?

Író szeretnék lenni, de érdekel a film, videó készítés, fényképezés is. Mennyire jelennek meg ezek az elemek a szakon?



2021. febr. 5. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Író éppenséggel közgáz diplomával is lehetsz. Munkakeresés szempontjából többet érsz a kommunikációval, de szerintem a szabad bölcsészet jobban állna neked.
2021. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én a tárgyakat néztem még nyáron a kommunikáción,de szerintem nagy figyeltem nem szánnak a videó-(akár film)képkészítésre,viszont lehet érdemesebb lenne azt megjelölni. (Mert ha esetleg megszereted esetleg marketing mesterre is tudsz menni) A szakirányú továbbképzéseket kéne megnézned a felvin,ott a bölcsész részen van a kreatív írás stb és oda leírják melyik területen megszerzett diplomával lehet jelentkezni diplomaszerzés után. Ha ott a társadalomtudomány,vagy nincs megjelölve fix szak ami után lehet,akkor ott is van a válasz😌
2021. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Ezekkel a szakokkal nehéz lesz munkát is találni, nemhogy jól fizetőt..
2021. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

"Ezekkel a szakokkal nehéz lesz munkát is találni, nemhogy jól fizetőt."

Ez amúgy régóta nem igaz.

2021. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell szerintem minden nem pénzügy-számvitel szak alá ezt beírni itt gyakorin,mert már unalmas egy duma,és aki stressz helyzetben van,az a végén pont az ilyenek miatt inkább meg se próbál semmit. A kérdező céltudatos,tudja mi érdekli,és kész. Már ennek örülni kéne,nem még lehúzni nem kérdezett információval.
2021. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Nézzetek már szét a világban... Ezeknek a szakoknak úgy van értelme ha van mellé egy másik szakmád is. Illetve a szabad bölcsészet egy büfészak kb...
2021. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

De ez hogy a francba jön ide?:)))))

Amúgy Magyarország nem = a világgal. Igen itt fejletlen minden,itt kb rohadt nehéz bármivel is lassan elhelyezkedni,ez ilyen sajnos,de a kérdezőt ez nem érdekelte,hiába olvastam vissza 3szor a kérdéshez tartozó leírást.

2021. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is bölcsész voltam. Minden évfolyamtársamnak, akivel kapcsolatban maradtam, van munkája. Nem, nem hamburgersütők.
2021. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Éhezés alpszak
2021. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Én szeretem a bölcsészeket. Múltkor olyan finom krumplit adott az egyik a Mekiben. :)
2021. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!