Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik magyarországi egyetem(e...

Melyik magyarországi egyetem(ek) a leginkább LMBTQ+ barát?

Figyelt kérdés
Most szeretnék egyetemre jelentkezni (társadalomtudomány karra), de nem tudom melyikre. Érdekemben lenne, hogy ha elfogadó lenne az LMBTQ emberekkel mivel én is ilyen vagyok. Tapasztalataitok/egyéb tanácsaitok is érdekelnének. Olyat viszont nem kérek, hogy inkább maradjak külföldön, mivel az már eldőlt, hogy nem lehet. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 6. 02:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarlak lelombozni de nem hiszem hogy az egyetemeknek barmi kozuk lenne az LMBTQ-hoz. Max a benne levo embereknek, ahhoz meg ismerkedni kell.
2021. febr. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
És a legtöbb ember nem fogja érdekelni a szexuális beállítottságod.
2021. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Sosem kérdezték, hogy milyen a szexuális beállítottságom. Két egyetemre jártam, mindkettőn voltak nyíltan meleg vagy biszex évfolyamtársaim, szobatársam, barátaim. Nem éreztem úgy, hogy bármilyen szempontból hátrányosan lennének kezelve.
2021. febr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted a dékánt vagy a szakdolgozatod javító professzort érdekli, hogy kihez vonzódsz vagy milyen vagy? Lépjünk már túl ezen...
2021. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
A CEU kifejezetten az. Az ELTE BTK-n rengeteg a meleg, ott tanítok, csak nézek. Már a hetero a ritkaság lassan.
2021. febr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki a válaszokat. Azért kérdeztem mert nem-bináris transznemű vagyok, ami azért feltűnőbb és több macerával jár mint a homoszexualitás, és bár még nem éltem sokáig Magyarországon, tudom hogy sok a félreértés és az előítélet a jelenlegi országomhoz képest. És tudom, hogy vannak bunkó professzorok. Nem akarom, hogy hátrányba kerüljek, mert egyáltalán nem felelek meg a nemi elvárásoknak és úgy látom hogy sokan fontosnak tartják ezt Magyarországon. De lehet hogy túlgondolom az egészet és semmi bajom nem lesz :)
2021. febr. 6. 09:12
 7/21 anonim ***** válasza:
99%
Az ELTE-ről tudok nyilatkozni. Itt teljesen belesimulnál a tömegbe, nem bántana senki.
2021. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát sajnos igen,Magyarország nem épp az az ország (nem meglepő,mindenben ki kell tűnnie a kormánynak valahogy xd) ami elfogadott. Én egyik egyetemről sem olvastam vagy hallottam még rosszat erről,de az Eltét ahogy látom itt is többször említették,meg máshol is olvastam már,hogy az tuti. De amúgy szerintem bármelyik nagy egyetemre ez igaz,mert lenne híre,ha nem lenne.
2021. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha az ELTE-TáTK-ra mész, akkor a tanáraid jó része is ilyen típusú ember lesz. Sőt, írhatsz erről szakdolgozatot, részt vehetsz ilyen emberekkel kapcsolatos kutatásokban, stb. Fellegvára lett az ilyen típusú embereknek. Ott kb az érzi rosszul magát, aki semmilyen szexuális vagy egyéb kisebbséghez nem tartozik... :(
2021. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Sehol senkit nem fog érdekelni, hogy kihez vonzódsz :D
2021. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!