Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika ELTE (BDPK/BTK) / PE?

Anglisztika ELTE (BDPK/BTK) / PE?

Figyelt kérdés
Hol érdemesebb anglisztikát tanulni a későbbi elhelyezkedés szempontjából? Gondolom mivel az ELTE "híresebb", jobb munkalehetőségeim lennének. Ebben az esetben a BDPK, vagy a BTK a jobb választás? Nagyon nem tudom mit kéne figyelembe vennem.

2021. febr. 15. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben átgondolnám, hogy az ELTÉ-n vegyem-e fel az anglisztikát. Személyes tapasztalatom ugyan nincs, de emlékszem hogy amikor elsős koromban az első héten ment az ismerkedés, akkor azok közül az emberek közül akik egy másik egyetemről jöttek át a volt szakukat abbahagyva, szinte kivétel nélkül mindenki az ELTE anglisztikát mondta, természetesen nem éppen pozitívan nyilatkozva róla. Most hogy ez az ETLE hibája volt, vagy úgy en bloc az anglisztika nem jött be az embereknek azt nem tudom, de gondoltam megosztom amiket hallottam. A PPKE-ről viszont például még nem hallottam rosszat senkitől.
2021. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyfelvétel katasztrofa, szervezetlen kaosz az egesz. Szemelytelen, sok a nem odaillo hallgato. Nincs lehetoseg munkara és iranyt sem kapnak. A tanarok jok, de aki nem nyalizik, azzal nem foglalkoznak
2021. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!