Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv!Van egy ilyen előzetes...

Üdv!Van egy ilyen előzetes félelmem,hogy nem kerülök be a kiválasztott szakra,egyetemre és ez borzalmasan megterhelő.Úgy érzem,hogy nincsen alapja a tanulási morálomra való tekintettel,de így kelek és így fekszek.Mivel lehetne teljesen feloldani?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno az segített, hogy kiszámoltam mennyi pontom lesz, ha magamhoz képest elrontom az érettségit. Így is kijött elég, ettől megnyugodtam.

Ha nálad nem jön ki, akkor vigasztaljon a tudat, hogy ősszel vagy tavasszal újra lehet próbálkozni, sokan hagynak ki egy évet, ennek hosszú távon nem lesz negatív következménye.

2021. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Számoltam a legalacsonyabb értékekkel is. Igen, tudom. Csak a tudat, h nem sikerül elsőre az tesz úgymond a sírba.
2021. febr. 17. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz már. Tudod mennyi minden nem fog sikerülni elsőre az életedben??? Na látod.
2021. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Pl:. nyelvvizsgám se sikerült még, de ez úgy érzem,hogy ez más probléma és emészt.
2021. febr. 17. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azzal foglalkozz h mit kell csinálnod h elsőre meglegyen. Azon agyalj h mit kell tanulnod, mennyit, mikorra, hogy tanulhatnád meg jobban stb. Én pl érettségiig végig ezen kattogtam, tiszta megszállott voltam xD szerintem ez a jobbik verzió, mint h csak idegeskedsz rajta, tegyél ellene inkább. Amennyit azzal foglalkozol h nem sikerül azt fordítsd tanulásra.
2021. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az is segíthet, ha kigondolsz egy jó kis B tervet,pl. dolgozol, nyelvvizsgát szerzel, elmész au pairnek, vagy önkénteskedni más országba...
2021. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
B terv az újra érettségi lenne, mert egy 6 éves álomról lenne szó.
2021. febr. 17. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tereld el a figyelmedet.

Nézzél humoros filmeket, akár Youtube-on is.

Nem tudom, mennyi pénzt fordíthattok könyvekre. Vannak viccesek is. Én a 25 szelfis sorozatot ajánlom, abból két kötet jelent meg.

[link]

[link]

Ezektől fülig fog érni a szád!

2021. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!