Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan vágjak bele zenei...

Hogyan vágjak bele zenei karrierbe? (Többit lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg középsuliba járok, érettségi előtt vagyok 2 évvel. Sajnos nem tudom mit tegyek, ha nem jártam zenesuliba, tehát semmilyen zenei végzettségem nincs viszont magántanárhoz járok, dobolok, de már komolyabban szeretném ezt tovább vinni. Szeretnék egy kis zeneelméletet is tanulni, kicsit színesíteni(és nyilván fejleszteni) a zenei tudásom. A kérdésem leginkább az, hogy mit tudtok tanácsolni amihez nem kell alap és középfokú művészeti, vagy akármi tipp?

A Kőbányait szeretném, de sajnos oda kell középfokú a leírásuk alapján..Az pedig úgy tudom 5 év suli és talán alapfokú is kell, ezt nem tudom pontosan, nem találtam részletes leírásokat. Késő kezdtem tudom, de semmiképp nem hagyom ezt a pályát, csak tanácstalan vagyok.



2021. febr. 23. 23:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!