Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a szóbeli a Károlyi...

Milyen a szóbeli a Károlyi Mihály közgazdasági szakközépben?

Figyelt kérdés

Én németül és angolul is fogok.

Azt szeretném megtudni hogy milyen témák várhatóak, milyenek a tanárok, meddig tart stb.



2021. febr. 25. 06:53
 1/5 anonim válasza:

tudom h már volt de gondoltam leírom hátha a jövőben vkinek még jól jön


én németen voltam

nagyon kedvesek voltak a tsnárok elvittem az okleveleimet amiknek nagyon örültek

3 tanár volt bent egy német tanár

németül bekellet mutatkoznom majd rólam beszélgettünk

később magyarul beszélgettem a tanárokkal mi a kedvenc tantárgyam miért stb.

nekem egy jó emlékként marad meg itt a károlyi úgymond kellemes csalódás volt

ja és én iszonyatosan izgulós vagyok az egész testem remegett a szóbelin de próbáltak nyugtatni

2021. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom. Nem tudom milyne volt a szóbelid. Jól sikerült? Az enyém nagyon jó volt max potot kaptam sajnos az írábelim rossz lett így hátra kerültem de bizakodom.
2021. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 49 pontot kaptam bent vagyok viszont én nem oda szeretnek bejutni hanemy egy másik iskolaba
2021. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 48-at és bent vagyok de nekem sem ez az első amit jelöltem
2021. márc. 19. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 49 pontot kaptam de mivel rossz lett az írásbelim, ezért hátra sorolodtam de azért nem reménytelen. Ahova igazán akartam menni ott 95. vagyok így most gondolokodom mi legyen mert itt sokkal előrébb vagyok.
2021. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!