Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő a passzív angol...

Mennyi idő a passzív angol tudás aktiválása?

Figyelt kérdés

Elég béna vagyok, az írott angol szöveget értem, a beszéltnek is egyre nagyobb részét, de beszélni, írni nem tudok. Hogyan lehetne aktív tudást szereznem? Lehetséges tanár nélkül? A mostani alapokat tanár nélkül szedtem fel és hát meg is látszik.


Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 27. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ. ha minden nap kiteszed magad (pl angol nyelvű emberekkel beszélgetsz pár órát), akkor fél-1 év, attól függően hogy most miylen szinten vagy
2021. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy_random_csaj válasza:
Körülbelül 1 év, ha rendszeresen beszélsz angol emberekkel, angol könyveket olvasol és angol filmeket nézel.
2021. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélni mindenképpen kell, nem úszod meg a tanárt, ha máshogy nem tudod megoldani.
2021. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!