Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyári szakmai gyakorlat a...

Nyári szakmai gyakorlat a turizmusban? Milyen tapasztalataitok vannak? Milyen munkát végeztetek szállodában?

Figyelt kérdés
Idén nyáron fogok először gyakorlatra menni, szeretném szállodában elvégezni a gyakorlatomat, és tegnap vissza is jeleztek nekem egy helyről, hogy attól függően tudnak fogadni, hogy milyen munkakört tudok elvállalni. Na most mivel én sima turisztika szakon vagyok, így pincérkedés vagy vendéglátáshoz kapcsolódó munka nem jöhet szóba, hanem maximum housekeeping vagy esetleg háttérben folyó turizmussal kapcsolatos munkák végzése (recepcióra pedig nem hiszem, hogy beraknának tapasztalatok híján). De már kicsit túlbonyolítottam a kérdést :'D Igazából annyi volna a kérdésem, hogy mit írjak a szállodának, milyen területeken teljesíthetem a gyakorlatomat pontosan?

2021. márc. 3. 10:04
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én is szállodában dolgoztam, voltak nálunk is akik szakmai gyakorlatukat töltötték le. Housekeepingen szobalány/takarító és konyhai kisegítő munkákat kaptak. Esetleg felszolgáló vagy asztal leszedői munkát, de ők inkább szakácsok/pincérek voltak, vagyis annak tanultak.

2021. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2021. márc. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!