Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Karára át tudok-e jelentkezni a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karáról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak azonos képzési területek között lehet átjelentkezni, de mivel a két intézményben más és más az elnevezés, nem tudom pontosan, hogy megfelel a feltételnek.

2021. márc. 6. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Milyen szakon vagy most? Látom a nemzetközi igazgatásit a hashtagek között, de ilyen szak csak az NKE-n van.
2021. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha újrafelvételizel akkor valszeg pár tárgyadat elfogadják
2021. márc. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így elnézve a jövőt én nem biztos hogy váltanék...
2021. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

#3

Miért nem? Az NKE-s diploma totál értéktelen. Én is megbántam, hogy itt tanultam

2021. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én olvasatomban a kérdező pont az NKE-re akar váltani.

Erre írtam, hogy én megfontolnám ezt a lépést...

3-asvoltam.

2021. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, tényleg. Elolvastam.

Valóban orbitális nagy baromság lenne az NKE-re váltani egy jogi karról

2021. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok a kérdésedre választ adni, hiszen én még választás előtt állok és mindkét egyetemen mindkét szakot fontolgattam. De annyi negatívat hallottam az NKE-ről, és arra gondoltam, hogy biztos annak rossz, aki nem képes azt a minimális elvárást sem teljesíteni, ezért inkább az egyetemet hibáztatja. De okos, értelmes emberek is megbánták, hogy oda mentek. Inkább maradj a DE-en!
2021. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem, nem az a baj, hogy nem képes teljesíteni azt a “minimális elvárást”.

A gond az, hogy a civil NKE-s diplomák totál értéktelenek!! Elmehetsz velük közszférába éhbéres fizetésért. Egy gyártósori munkás vagy egy gyorséttermi dolgozó több pénzt megkeres, mint amit egy NKE-s diplomával kapnál a közszférában. Egyszerűen nem éri meg 3-5 évet egyetemre járni azért, hogy aztán keress 160 ezret egy kormányablakban.

Másrészt a közigazgatásba tényleg azok mennek, akik lusták dolgozni.

2021. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Át tudsz jelentkezni!

Kellenek oda az idióták...

2021. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!