Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kezdjek el tanulni...

Hogyan kezdjek el tanulni robotikát önállóan, otthon?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
raspberry pi robot kit + szakkönyvek + internet
2021. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én személy szerint szoftver fejlesztésből kicsit át tekintettem beágyazott rendszerekbe, robotikába. Az Arduino-t tudnám ajánlani, kezdő szetteket is lehet beszerezni hozzá, általában ezeket az alkatrészeket külföldről a legolcsóbb beszerezni. Anyagot az interneten szinte bárhol találsz hozzá. De tudnám ajánlani neked a TinkerCad-et. Ez online működő alkalmazás, fejlesztői panelektől ledeken át szinte mindent tudsz használni. Le tudod őket pakolni, össze kötni, tudsz kódolni és ami nagyon jó benne, hogy szimulációt is tudsz indítani. És semmi nem kell hozzá, csak internet.
2021. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gordon20 válasza:
100%

Én is kezdésnek az Arduino-t ajánlom egy kezdő kit olcsó, tanuláshoz pedig ezt a youtube csatornát sokat lehet tőle tanulni:

[link]

2021. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!