Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik olyan pedagógiai...

Létezik olyan pedagógiai szolgáltatás, ami magántanulónak segít a záróvizsgára (osztályozóvizsga?) felkészülni?

Figyelt kérdés
Lehet ez egy pedagógus, vagy egy tanoda, magániskola bármi ami rugalmasan az aktuális kéréshez (életkor, élethelyzet, vizsga.. ) segítene.

2021. márc. 8. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Magántanuló vagyok és nem tudok ilyenről. Magántanárt fel lehet keresni, lehet járni hozzá akár egész tanévben, akár csak fél évig, pár hónapig és ő felkészít a vizsgára.

Ezen kívül vannak jó oldalak az interneten, főleg matekból, amik hasznosak lehetnek, pl. matekoázis, ez alapvetően fizetős, de olcsóbb, mint magántanárt fizetni és van pár ingyenes videó is. Mateksoft szintén ingyenes és szerintem jó. Mateking is fizetős, de jelentősen olcsóbb, mint a többi program, csak 2-3 ezer forint egy félévre.

Magyarból és történelemből lehet jó magyarázós videókat találni a youtubeon, vagy zanza tv videók is jók ismétlésnek vagy bevezetésnek, de önmagában kevesek.


De sajnos nincs ehhez egy teljes program vagy tanoda. Legalábbis én nem tudok róla.

2021. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!