Milyen mesterképzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan befejezem tanulmanyaimat villamosmernoki szakon (BME), es en is szeretnek mesterkepzesre jelentkezni.

Sokat gondolkodtam, hogy milyen mesterkepzes lenne a megfelelo de nem igazan jutottam dulore, igy szeretnek egy kis segitseget/utmutatast kerni toletek is.

Milyen mesterkepzest tudnek elkezdeni kisebb-nagyobb potlasokkal ilyen kaliberu diplomaval?

Illetve mit lenne hasznos parositanom a villamosmernoki melle?


Nagyon szeretem a termeszettudomanyokat igy mikor elerkezett az ido, hogy mar nem lesz tobb a mintatantervben vettem fel szabvalkent es nagyon megszerettem oket.

Igy leginkabb matek vagy fizika mesterkepzesben gondolkodtam de termeszetesen mas mernoki kepzesek is szobajohetnek.

Nem mellesleg a villamosmernoki is de ugy erzem annak meg nincs itt az ideje. Kicsit mast is szeretnek meg tanulni komolyabban.

Ha az barmiben is segit Infokommunikacios rendszerek specen vagyok.



2021. márc. 18. 21:36
 1/1 Vodafonelive ***** válasza:
Elmeleti fizika, alkalmazott matematika mesterkepzes-szakirany?
2021. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!