Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim vannak?...

Milyen lehetőségeim vannak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemre járok és viszonylag jól is megy, de az egészségügyi állapotomat meglehetősen megviseli. Szóval azon gondolkoztam, hogy mi lenne, ha ott hagynám az egyetemet és esetleg valahol máshol próbálnám megszerezni a tudást. Ha jól tudom már nincsenek OKJ képzések, de valami lett helyette, azt szeretném tudni, hogy van-e esetleg az államilag támogatott kurzusokon belül olyan, ami szoftvertervezés és -fejlesztéssel foglalkozik illetve, ha van ilyen mennyire érdemes egy ilyet bevállalni az egyetem helyett?

A válaszokat előre is köszönöm!



#egyetem #programozás #OKJ #tanulási lehetőség #szoftvertervezés és -fejlesztés
2021. márc. 22. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vannak OKJ képzések, csak átalakultak. Informatika, szoftverekkel foglalkozó képzések is vannak közöttük, de nyilván ezekkel kevesebb lehetőséged van, mint diplomával.

Felsőoktatási szakképzésre is átmehetsz, az sem diplomát ad, de szintén vannak programozós, szoftverfejlesztős képzések. Ez 2 év.


Összességében a legjobban a diplomával járnál, de ha ez nem út, akkor a fent említett 2 lehetőséged van.

Vagy esetleg elszakadva az állami képzésektől, elvégezni egy GreenFox vagy hasonló jellegű képzést.

2021. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!