Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Tomori Pál Gimnáziumban...

A Tomori Pál Gimnáziumban milyen a házirend ?

Figyelt kérdés
most vagyok nyolcadikos , es oda felvettek , a kerdes alatt azt ertem lehet e szakadt gyatyat felvenni , sminkelni , templomba kell e járni , es hasonlók , kerlek valaki aki tudja írja le az ottani szabályokat :)

2021. márc. 23. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda jártam, amíg még Dózsa volt, akkor lett egyházi iskola, amikor 12.-es voltam, minket még nem érintettek ezek a dolgok, szóval az egyházi részéről nem tudok nyilatkozni. Az öltözködéssel kapcsolatban: nem vehettünk fel tavasszal, nyáron, kora ősszel olyan felsőt, amiből ki volt a vállunk, rövid shortot sem, a szoknyának térdig kellett érnie. Emlékszem, mennyire utáltuk ezeket a szabályokat, bezzeg az olyan lányokra, akik köldökig kivágott felsőt vettek fel, sosem szóltak rá, pedig az sokkal kihívóbb, na mindegy. :D Sminkelni lehetett, hajat festeni is, de természetellenes színűre (rózsaszín, lila, kék, stb...) nem lehetett.
2021. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2021. márc. 23. 16:58
 3/3 anonim válasza:
100%
Az egyházi részéről csak annyi, hogy a tanévnyitó és a tanévzáró van templomban. Egyébként, nem kell járni külön templomba. Néha vannak kisebb egyházi megemlékezések a suliban, de ennek csak örülni kell, főleg ha belenyúlik az óra idéjébe. :) Emellett, van heti 2 hittan óra, de ezeket sem veszik vérkomolyan. Általában mindenki ötös.
2021. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!