Hogyan legyek motiváltabb?

Figyelt kérdés
Van életcélom, de az olyan távoli,hogy nem tudok a tanulásra koncentrálni, így online oktatásban. Esetleg valamilyen tipp?

2021. márc. 23. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Gondolj arra, hogy remélhetőleg lassan vége lesz az egésznek..hónapok kérdése...
2021. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is ugyan ilyen helyzetben vagyok és pont ma lett elegem belőle. Azt találtam ki, hogy beosztom az időmet és ehhez letöltöttem egy appot. Heti nézetben szépen rendszereztem, hogy mikor vannak az óráim, mikor fogok enni, tanulni, pihenni, sorozatozni/filmezni, olvasni, mozogni, hajat mosni stb stb. Remélem segíteni fog nekem, hozni egy rendszert, amit igyekszek majd betartani
2021. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2-es

mi az app neve?

2021. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Business Calendar (üzleti naptár). Főként a heti nézetet használom. Igazából a telefon naptárába is be lehet írni (oda is átimportálja az adatokat), csak nekem az app jobban tetszik, mert színes és hónapokra előre is be tudom állítani a teendőket 😅
2021. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig is nagyon szépen köszönöm a segítségeket! <3
2021. márc. 24. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!