Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van gyűjtőiskolák között...

Van gyűjtőiskolák között vendéglátós? (Általában)

Figyelt kérdés
A rossz központim miatt 99,8%-ban valószínű, hogy gyűjtősuliba kell mennem. Nagyon fontos lenne, ha azon belül tudnék valami Vendéglátósba továbbtanulni. Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 24. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Hááát,van ahol van,van ahol nincs. Nálunk speciel a gyűjtőbe nincsen vendéglátós képzés. És egy csomóban sincs szerintem.

Egyébként sajnos oda szokták rakni az ilyen lemorzsolódott diákokat,ahol van hely. Szóval hogy ha vendéglátós szakban nincs már hely,akkor máshova raknak.

2021. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként tényleg biztos,hogy nem sikerül a kiszemelt hely?

Kijött már az ideiglenes ranglista?

2021. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire lett rossz? Amúgy minden évben van néhány középkategóriás suli ami túl nagyot álmodik aztán marad egy csomó betöltetlen hely. Idén felvételiztem én is, és az írásbeli után egy héttel volt egy aprócska pánikrohamom, szóval utánanéztem, mi lenne ha.
2021. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj kérdező. Én annak idején úgy elcsesztem az írásbelit, hogy lett összesen (magyarral és matekkal együtt) 29 pontom. :DDD De szóbelin megkaptam a maximális pontot ill. az ált sulis jegyeim is 4-5-sök voltak. És láss csodát, felvettek első helyre, egy erős suliba. :)
2021. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!