Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ismer vlki jó appokat ami...

Ismer vlki jó appokat ami segít matek felvételiben? (8.as felveteli)

Figyelt kérdés
Matek tanarom borzalmasan magyaraz de kene valahogy keszulnom felvetelire, koszi mindenkinek

2021. márc. 26. 07:32
 1/8 Ibw4x ***** válasza:
76%
2021. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
A tankockán vagy wordwallon is gyakorolhatsz
2021. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
matekoázison vannak fönt feladatok
2021. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem appokkal kell a matematikát tanulni!
2021. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
#4-es--meg érteni sem árt amihez jó gyakorló, magyarázó appok, oldalak vannak
2021. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Azta, szerencsétleneket de bestresszelhetik, ha már most kifejezetten a központira tanul.
2021. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell app. Én is sík hülye voltam matekból, egészen addig, amíg le nem ültem átnézni az általános iskolai feladatokat (10-esként). Mikor azok már mentek, továbbmentem a 9-es anyagig. Amikor azt is megértettem belekezdtem a 10-esbe, és év végére az 1.4-es átlagomat fel tudtam tolni 3.1-re. Korrepetálótanár vagy app csak azoknak kell, akik lusták maguktól tanulni, ha el kezdesz gondolkodni, akkor magadtól is rá fogsz érezni a feladatok 99%-ra.
2021. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy lehet legjobban felkészülni, ha megcsinálod a korábbi évek matek felvételi feladatsorait és pótló írásbeli feladatsorait. #1-es elküldte a linket. 9. évfolyamra szóló feladatokat kellene megoldanod. Először ahogy sikerül, ha már belejössz, akkor időre. 2009-12-ig tehetséggondozó feladatok is vannak fel. Javaslom, hogy a szöveges feladatokat azokból is oldjad meg. Ha nem érted a megoldási útmutatót, akkor érdemes segítséget kérni (pl. magántanár)

Központi önjavító feladatsorok (nincs rajta az összes feladatsor):

[link]


Az elmúlt néhány év matek feladatsorainak a levezetése fent van a youTube-on is. Sokat lehet belőlük tanulni. ( pl: TutiMatek, Webkurzus, Pitagorasz stúdió, Matematika iskolásoknak, T E matekedző rakott fel ilyeneket) keress rá így

Központi Felvételi - 8. osztály

Központi felvételi feladatok megoldása

Vannak fizetős oldalak, ahol fent van egy csomó feladatsor levezetése (oldjukmeg.net) A demó videók itt is ingyenesen megnézhetőek.

2021. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!