Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki eltudná küldeni a...

IQ-Fighter kérdése:

Valaki eltudná küldeni a kidolgozott elektrotechnika érettségi tételeket?

Figyelt kérdés

Üdv! Szakgimibe járok. Alapból nem elektrotechnikát tanulok, viszont az eredeti szakmámat már alapból covid nélkül is rosszul oktatták az iskolámban. Az is ezt bizonyítja, hogy az osztályomból, aki tovább szeretne tanulni valamilyen, a jelenlegi szakmánktól eltérő tárgyból teszi le a kötelező emelt vizsgát. ( természetesen ez egy olyan tárgy amit papíron 2 évig oktattak számunkra, ezért lehetséges a választott tárgyból a vizsga)

Én elektrotechnikát néztem ki magamnak. Mivel technikumban jelenleg a vírus miatt nem járhatunk gyakorlatra, így nem tanulunk szinte semmit. Ezért úgy döntöttem, hogy bevállalom 3 hónap alatt az emeltet. Január eleje óra napi 8-10 órában tanulok. Az motivál, hogy az egyetem se lesz könnyebb, ezért bírnom kell a tempót. Az eddigi írásbeli vizsgasorokat már vagy 3x megcsináltam és már az első alkalommal is 80% körül mentek. Mivel nem oktatták effektíve a tárgyat,így a szóbelikre nem bírtam készülni, illetve egyedül nehezebb az anyag feldolgozása. Esetleg valaki, aki emelt vizsgát csinált és megvannak neki a tételek, akkor eltudná küldeni őket? Vagy legalább egy részét a tételeinek összehasonlítás gyanánt? Nagyon sokat segítene.



2021. márc. 28. 00:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!