Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Videóvágó és kép szerkesztő...

Videóvágó és kép szerkesztő szeretnék lenni, de nem tudom, hogy milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is érdekeltek az utómunkás folyamatok és olyan területen is szeretnék elhelyezkedni ami kielégíti ezt a vágyam. Most Általános Gimnázium 10.-osztályos vagyok, jövőre természetesen az informatikát fogom felvenni faktnak és emelt infoból szeretnék majd érettségizni. A videóvágásról csak annyit, hogy Sony Vegas,Premiere pro és FinalCut-ban is tudok vágni, szerkeszteni és Renderelni egyaránt és Photoshop-ban is tudok egyet s mást. A Matek az még megy is de az angolom elég ritkás de tegyük fel, hogy ez mind sikerül és még egy B2-es nyelvvizsgát is leteszek. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mik azok a specifikusan olyan Főiskolák/Egyetemek/Tanfolyamok ahol ezt tanítják, (lehetőleg Budapest és környékén)? Melyik vonalon érdemes nekem továbbmenni? Mit ajánlotok, hogyan kezdjek neki, mit válasszak? És ami még nagyon fontos, hogy engem csak ez a vonal érdekel ami videó vágással és kép szerkesztéssel foglalkozik, többi más nem nagyon.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 29. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
És miket szeretnél vágni? Filmeket? Reklámokat? Vagy videókat a Tiktokra?
2021. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
METU (metropolitan egyetem) szakjait nézegesd meg, illetve az SZFE-t (színház- és filmművészeti). A vágáshoz nem kell amúgy diploma, csak vágni kell tudni. De hasznos egy diplomát szerezni bármilyen vizuális szakról.
2021. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Reklámokat, Médiában műsorokat stb...

Másodiknak: köszönöm szépen, megnézem!

2021. ápr. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!