Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biosz és kémia felkészítő?

Biosz és kémia felkészítő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még csak 9.-es vagyok. Jelenleg gimnáziumba járok és a későbbiekben fogorvosnak szeretnék tanulni. Az iskolánkban nem túl erős a biosz tagozat ezért utána néztem és rátaláltam az ELTE egyik oldalára ahol online felkészítő tanfolyam van emelt bioszból és kémiából. Szerintetek ha ezeket 100%-osra begyakorlom és megtanulom akkor esélyes lehet, hogy nagyon jó emeltet írjak mindkettőből?

2021. márc. 31. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igaz,hogy sosem lehet elég korán elkezdeni a tanulást, viszont ezeket a kurzusokat 11.-12.-es diákoknak szokták ajánlani, akiknek már az erős alapjuk megvan hozzá.

Én azt javasolnám, hogy 9.-10.-ben a sulis sima órákra készülj rendesen+ha van lehetőséged akkor esetleg magántanárhoz,hogy jobban haladjatok.

Ha tudsz fakultációt felvenni,akkor 11.-12.-re a kémia+biosz ugye alap, és akkor ezek mellé ha még bevállalod a felkészítőt majd,akkor szerintem nem lesz gondod az érettségin. Viszont én még jelenleg nem ajánlom ezeket az online felkészítőket, nem alapoktól fognak kezdeni, a 10.-es anyag neked még hiányzik.

2021. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. ápr. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!