Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus nappali szakok munka...

Corvinus nappali szakok munka mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a Corvinus Egyetemen vannnak olyan nappalis mesterszakok, amik heti 40 órás munka mellett elvégezhetők? Ha igen, melyek ezek?

2021. ápr. 1. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly kérdés?
2021. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez egy komoly kérdés.
2021. ápr. 4. 00:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. az összes elvégezhető így, de baromi elfoglalt leszel.
2021. ápr. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as: Köszönöm a választ! Tapasztalatból írod? Milyen szakon végeztél?
2021. ápr. 14. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem teljes munkaidőben dolgoztam, de igen. Pénzügy és számvitelt végeztem.
2021. ápr. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez kemény. Igaz, jó rég diplomáztam, nem tudom milyen ez a vacak bolognai rendszer, de nekünk 5 év volt az egyetem, és amikor nem gyakorlaton, órán vagy előadáson voltunk, akkor rajzoltunk. Bár gondolom a mérnöki szakokon most is hasonló a helyzet, legalábbis remélem. El sem tudom képzelni, hogy fér bele munka, nemhogy heti 40 órás, ami teljes munkaidőt jelent. Biztos komoly képzés az ilyen. De legalább lesz egy hasztalan papírotok.
2021. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hasonlítsd össze a gazdasági szakok és a mérnöki szakok fizetéseit a felvin. Évekig gürcöltök az egyetemen, stresszeltek. Mindezt azért, hogy 50-60 bruttóval keressetek többet nálunk. Megéri?


Egyébként mérnöki szakokon is teljesen általános a részmunkaidős állás.

2021. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha pályát fizetés alapján választana az ember, akkor mindenki Orbán haverja szakon diplomázna.
2021. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os: Nem sok közöd van a felsőoktatáshoz, igaz? Mérnöki és gazdasági szakokon egyaránt szinte elvárás a tanulmányok melletti gyakornokoskodás vagy egyéb extra tevékenységekben való részvétel. Leginkább a gyengébb képességűek nem élnek ilyen lehetőségekkel. Egyébként elég komoly fizetéseket lehet elérni az ilyen hasztalan papírokkal.:)
2021. ápr. 15. 14:43
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Neked sem kenyered az értőolvasás ahogy látom.
2021. ápr. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!