Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni Informatikáb...

Tudnátok segíteni Informatikából? (középszint)

Figyelt kérdés

Hamarosan lenne egy számítástechnikai vizsgám(kb. középszint) , és most értesültünk a követelményekről. A probléma az, hogy egy programot nem vettünk órán és így nem is álltam le még vele foglalkozni(weblapszerkesztés leginkább, ill. access, de azt nagyjából vágom).

Ma kb másfél órán keresztül ültem előtte (SeaMonkey), de nem jutottam előrébb.

Hogyha valaki tudna esetleg segíteni a weblapszerkesztésben vagy accessben, akár az alapok elsajátításában, akkor azt megköszönném😅 (elsősorban szöveg alapú, pdf szakkönyvre,tankönyvre vagy valamire gondolok, de bármilyen segítséget elfogadok).

Köszönöm💕



2021. ápr. 1. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok, bár nekem csak az Access nem megy, én youtuberól tanulok, elég jó videósorozatok vannak magyarul is.
2021. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Acceshez én is youtubet ajánlom, ott csak az elsődleges kulcsok meghatározása a legfontosabb.

Weblap szerkesztéshez meg nem lehet sharepointot használni?

Vagy alap jegyzettömb, minda feladatokat nézz meg. :)

2021. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Weblapszerkesztés nincs középszinten szerintem.
2021. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van középszinten is weblap szerkesztés, a sharepoint Designert pedig sajna már nem lehet használni:((
2021. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is most kezdtem el barátkozni a seamonkey-val. Tartalmilag nagyon hasonló a sharepointhoz vagy a wordhoz, csak nem olyan szép a UI, és nem mindig egyértelmű minden.


A fenti lenyitható ablakokban (file, szerkesztés, nézet stb.. ezek) sok mindent megtalálsz ami egy érettségihez kell. Csak el kell olvasni a menüket, és ki kell bogarászni. A jobbklikk a barátod, ha valamit szerkeszteni kell csak kattints rá, és valószínűleg a feljövő menüben megtalálod ami kell.


Accesnél én ezt ajánlom : [link]

ha tudsz logikázni, és ezek eszedben lesznek akkor szerintem az nem lesz nagy gond.

2021. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!