Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ezek közül melyike...

Szerintetek ezek közül melyiken érdemes tovább tanulni?

Figyelt kérdés

A Biológia szak és a Pszihológia szak érdekelne valamint még a gtk-ból a kereskedelem-mark.


Ezek közül melyiket érdemes tanulni és Debrecent vagy Budapestet a jobb választás?



2021. ápr. 2. 13:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
28%
BUDAPEST!!
2021. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Debrecen. Ami érdekel, én ebből a pszicho-t választanám.
2021. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Melyik miért érdekel? Ezt is fontos mérlegelni, hogy melyben tudnád magad jobban elképzelni.
2021. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Mindenképpen budapesti képzést válassz, ha szeretnél majd normális munkát.
2021. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy hallottam, hogy biológusként elég nehéz elhelyezkedni. A többi szakról sajnos nem tudok nyilatkozni :( és szerintem is inkább a budapesti egyetemek, bár azért Debrecen se rossz
2021. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha Budapestre megyek érdemes koliba költözni?
2021. ápr. 2. 14:38
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és a biologia szak azert erdekel mert a bioszbol vagyok a legjobb es nagyon szeretem a gazdasagi kezpzes mert érdekelnek a vállálkozások. A pszihologia csak úgy érdekel
2021. ápr. 2. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha debreceni vagy és akkor otthon lakhatsz akkor Debrecen, mert az se rossz egyetem. Ha mindkét városban kollégium, akkor inkább Budapest.

Azt pedig neked kell eldönteni pszcihológia vagy gazdaság, nagyon nem rokon területek. Egy gazdasági diplomával alapszak után már dolgozhatsz ha szeretnél, pszcihológia alapszakkal semmit sem érsz, ott minimum 5 év mire elkezdhetsz egyáltalán dolgozni és még utána is tanulnod kell. Azt csak akkor válaszd, ha biztos vagy benne, hogy ezzel szeretnél foglalkozni, kevés, hogy csak úgy érdekel.


Biológiat mindenképp csak a végére írnám be.

2021. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Budapestet azért szeretném, hogy kicsit kiszakadjak otthonról és azt is megismerjem.
2021. ápr. 2. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Akkor hajrá, csak anyagilag azért sokkal megterhelőbb. Persze nem lehetetlen.
2021. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!