Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek járőr egyetem mellett?

Lehetek járőr egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam utánajárni, lehet csak én néztem el valamit, de nem találtam semmit. Jövőre érettségizem és egyformán érdekel a rendőr pálya és a filmezés/fotózás. Az már megvan, hogy a filmezésnek az SZFE/METU lenne nekem a legjobb, viszont az említett egyetemek mellett lehetek járőr?


Köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 8. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aligha, ez alaphangon is egy majdnem egy éves képzést feltételez és utána nincs nagyon részmunkaidőre lehetőség, 40 óra + túlóra. Viszont az őrző-védő cégeknél előfordul a diákmunkás biztonsági őr, akármennyire is abszurdnak hangzik.
2021. ápr. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyetem és szak függő. De alapban/elméletben igen. HA, össze tudod egyeztetni a kettőt. (Arra ne számíts, hogy a rendőrségtől csak úgy elengednek bármikor, vagy csak részmunkaidős lehetsz! Ez nem fog menni.)
2021. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom, muszáj lesz választanom a kettő közül, mert egyszerre nem mehet. Mindenesetre jól át kell gondolni. Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 9. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
És a járőri fizetésedből akarod ezeket a luxustandíjakat fizetni, ami a metun van?
2021. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van a metun állami szak is, nem csak fizetősek léteznek. Ami engem érdekel, az operatőr, stb, abból pont van állami.

És nem mondtam biztosra, hogy mindkettőt szeretném. Egyenlőre csak érdekel és nagyon vonz a két szakma/hivatás.

2021. ápr. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!