Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 370 ponttal szerintetek lesz...

370 ponttal szerintetek lesz esélyem idén bekerülni a BME-VIK mérnökinformatikus szakra?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok. Esély mindig van mondjuk, de szerintem ez kevés lesz.
2021. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tavaly 374 volt a ponthatár, ahogy láttam, most pedig csak lejjebb kéne mennie nem?
2021. ápr. 10. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi eredmények fogják eldönteni, de miből gondolod, hogy idén lejjebb fog menni? Legyen első helyen nyugodtan, de nem hiszem, hogy ennél is jobban letolják a ponthatárt. Már majdnem üzinfós ponthatár lesz akkor :D
2021. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát egyrészt idén sem lesz szóbeli, másrészt folyamatos digitális oktatás volt. Ha gazdaságilag és nézzük, akkor például kevesebben tudtak elmenni dolgozni, hogy esetleg albérletet, vagy egyéb kiadásokat tudjanak állni az egyetem miatt... Valóban igazad van, hogy az eredmények alapján döntenek, viszont ha nincs szóbeli, potenciálisan kevesebb pontja lesz mindenkinek.

Az óbudain 360-370 valamennyiről ment le tavaly 320-ra.

2021. ápr. 10. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem pont több pontom lett volna, ha nincs szóbelim. 2017-ben érettségiztem, BME mérnökinfós vagyok jelenleg.

Lehet, hogy a középsulisoknál elnézik a digitális oktatást stb, de bekerülnek egyetemre az emberek majd a nulla tudásukkal... Lehet lemegy a ponthatár, de hogy még többen fognak kibukni, mert nincs meg az alap az fix.

Hitegesd magad, meg bizonyítgasd, sok sikert kívánok neked. De készülj fel arra a lehetőségre, hogy nem fognak lemenni a ponthatárok a BME-n. Ha meg annyira ragaszkodsz a mérnökinfóhoz itt, menj el üzinfóra első félévben és onnan kérvényeztesd át magad.

2021. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Örülj, ha nem kerülsz be, mert ilyen eredménnyel úgyis csak kínszenvedés lenne. Hova jelentkeztél még? Egy Óbudaival például sokkal jobban járnál szerintem. A BME-s szivatás annak való, aki élvonalbeli mérnök szeretne lenni valamilyen matematikailag nagyon nehéz területen, fölösleges végigszenvedni ha csak sima szoftverfejlesztő szeretnél lenni.
2021. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
370 ponttal esélytelen...nézd meg a tavalyelőtti ponthatárt, idén inkább ahhoz kell viszonyítani a megemelkedett jelentkező szám miatt.
2021. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!