Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez kezdenétek gimi érettség...

Mihez kezdenétek gimi érettségi után?

Figyelt kérdés
Még mindig nem tudom mien szakmát szeretnék tanulni, az egyetem nekem már magas lenne.

2021. ápr. 10. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ez így elég tág. Írj dolgokat amik érdekelnek, úgy többet tudunk segíteni!
2021. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
More... azt se tudjuk,hogy pali vagy gádzsi vagy... ennyi ésszel ne legyél semmi
2021. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Én a helyedben alaposan átgondolnám mik érdekelnek, mik jöhetnek szóba és utánuk néznék és az alapján választanék. Ha van ismerős, aki hasonló területen dolgozik, mint ami neked is tetszik, akkor vele is érdemes beszélgetni.

Konkrétabban nem tudunk írni neked, mert semmi infót nem írtál.

2021. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Szakmán belül választható, hogy mennyi ideig tanulj, állami vagy önköltséges, okj vagy más képzés, esetleg főiskola (hiszen oda nincs 400 ponthatár). Nézelődj a felvi.hu-n vagy írd be simán, hogy milyen szakok vannak és nézelődj. Sok sikert!
2021. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!