Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tanuljak kémia érettségir...

Hogy tanuljak kémia érettségire számításokat?

Figyelt kérdés

Csinálgatom itt az Ötösöm lesz feladatait, de őszintén szólva úgy érzem, időpocsékolás.

Csináljam inkább az érettségi feladatsorokat, és abból próbáljam tanulni a számolásokat, aztán ha marad időm, nézzem át az Ötösöm lesz feladatait? Vagy inkább csináljam végig az Ötösöm leszt, és majd ha marad még időm, nézzem át az érettségit?

El vagyok veszve...



2021. ápr. 11. 13:04
 1/4 anonim válasza:
100%
ugyan azok a típusfeladat számítások vannak mind a kettőben pedig
2021. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Érettségi hetente, egyébként pedig ötösöm lesz állandóan.
2021. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ötösöm lesz...-ből csak a legnehezebbek érnek fel az érettségi feladatokkal, azoknál a részeknél viszont, amit nem értesz vagy bizonytalan vagy, nagyon szépen felépítik az alapokat.

Én anno az Ötösöm lesz...-ből megcsináltam az összes követelményrendszer szerinti feladatot, mellé meg inkább csak megnézegettem a korábbi érettségi példákat. De ha kevés időd van, inkább fordítva érdemes.

2021. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyivel vagy az érettségi előtt. Ha idén májusban mész, akkor a helyedben már csak érettségi feladatoznék, mert az vegyesen van összeállítva. Ha még nem idén, akkor ráérsz az érettségivel, az Ötösöm leszt használd és haladj tematikusan. Érettségiket akkor érdemes elkezdeni, ha már az összes témát átvetted.
2021. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!